Online uitgaven

FOODTECH is nieuw

Auteur: Wim Busser

EasyFairs verzorgt op 25 en 26 mei a.s. in Autotron Rosmalen een nieuwe vakbeurs voor de voedingsmiddelenindustrie. De FOODTECH biedt een breed en gevarieerd aanbod, van machines en apparatuur tot en met ingrediënten.

Exposanten die op deze beurs worden verwacht, zijn onder meer aanbieders op het gebied van procestechnologie, meet-, analyse- & inspectieapparatuur, verpakken & coderen, kwaliteit & hygiëne, veiligheid & milieu, automatisering, interne logistiek & opslag, ingrediënten & additieven. De teller voor FOODTECH staat op dit moment op 150 exposanten, die een zeer gevarieerd aanbod tentoonstellen.

PROEFKEUKEN MET INNOVATIES
Meer dan 75% van de bedrijven in de voedingsbranche heeft minder dan 50 werknemers. De meeste beslissingen worden vaak direct door het management genomen. De bezoekers die easyFairs met dit event hoopt aan te spreken, zijn o.a.  directie, management & bedrijfsleiders, kwaliteits/QA-managers, technische managers, engineers, verpakkingsspecialisten en voedingsmiddelentechnologen.
FOODTECH 2011 staat bol van de innovatieve activiteiten. Zo wordt er een ‘Proefkeuken’ geïnitieerd, waarin diverse foodinnovaties worden getoond. Op een Kennisplein zullen actuele vraagstukken worden behandeld.

LEARNSHOPS EN KENNISPLEIN
Om bezoekers een complete marktupdate te geven, wordt een aantal ontwikkelingen uit de markt toegelicht tijdens de zg. learnShops. Het Nederlands Verpakkingscentrum (NVC) en de Nederlandse Vereniging voor Doelmatig Onderhoud (NVDO) presenteren actuele thema’s uit de voedingsmiddelenindustrie in de vorm van miniseminars. Deze thema’s staan ook centraal in de selectie van exposanten, zodat deze een duidelijk antwoord kunnen geven op de belangrijkste vragen van de bezoekers. De belangrijkste thema's zijn efficiency, productontwikkeling, voedselveiligheid & kwaliteit en voeding & gezondheid.
FOODTECH werkt voorts samen met HAS Hogeschool Den Bosch aan een innovatief kennisplein met een interessant progamma, dat o.m. bestaat uit ‘Het Ondernemerscafé’, waar bezoekers terecht kunnen met vragen over ondernemen en uit ‘de Food Design Experience’, waarbij studenten van de opleiding Food & Innovation van de HAS hun meest innovatieve foodproduct presenteren.

OPNIEUW IN ZWOLLE
FOODTECH 2011 in Rosmalen is op beide beursdagen geopend van 09.30 tot 17.00 uur. Later dit jaar, op 16 en 17 november, vindt ook de FOODTECH Zwolle plaats, de regionale vakbeurs voor food packaging & processing. Na twee eerdere edities, in 2007 en 2009, zal FOODTECH Zwolle opnieuw worden georganiseerd in de IJsselhallen te Zwolle, in combinatie met de verpakkingsbeurs EMPACK.



 
Trefwoordenlijst voor meer informatie