×

DP&S wordt zelfstandig onderdeel van Verstegen Spice Group

Maandag 26 januari 2026
Terug naar overzicht
Deel dit artikel
Dutch Protein & Services (DP&S) wordt als zelfstandig onderdeel ondergebracht bij Verstegen Spice Group, het familiebedrijf van Michel Driessen waar ook Verstegen Spices & Sauces toe behoort. Met de aandelenoverdracht van Chris Driessen aan zijn broer Michel Driessen worden de familiebedrijven opnieuw verbonden en ontstaat een stevige basis voor een volgende groeifase.
 
DP&S en Verstegen Spices & Sauces behouden ieder hun eigen identiteit en blijven volledig zelfstandig opereren, met behoud van de eigen klanten en manier van werken. Verstegen Spices & Sauces blijft onder leiding van CEO Mark Schraauwen ongewijzigd opereren.
 
Nieuwe CEO voor DP&S
Om de sterke marktpositie van DP&S verder uit te bouwen, is Martijn Sonneveldt benoemd als nieuwe CEO. Sonneveldt heeft ruim twintig jaar ervaring in management- en directiefuncties bij diverse toonaangevende bedrijven binnen de levensmiddelenindustrie. Chris Driessen treedt toe tot de Raad van Advies van DP&S, zodat zijn kennis van en passie voor technologische innovatie behouden blijven voor DP&S.
 
Continuïteit en stabiliteit
De toegevoegde waarde van het samengaan ligt in het combineren van slagkracht en knowhow, met een gedeelde langetermijnvisie gericht op continuïteit, volgende generaties en het borgen van gedeelde normen en waarden. DP&S blijft geleid vanuit principes die beide familiebedrijven al decennialang kenmerken, zoals kwaliteit, service, innovatie en het opbouwen van duurzame klantrelaties. Michel Driessen, eigenaar en lid van de Raad van Advies van Verstegen, legt uit: “Ik ben er trots op dat DP&S en Verstegen opnieuw dichter bij elkaar komen, terwijl beide bedrijven zelfstandig blijven opereren. Beide ondernemingen delen dezelfde waarden, een ondernemende mentaliteit en een sterke focus op kwaliteit en langdurige klantrelaties. Ik ben ervan overtuigd dat we door nauwer samen te werken onze gezamenlijke slagkracht verder kunnen versterken en onze klanten nog beter kunnen bedienen.”

Op de foto, v.l.n.r.: Martijn Sonneveldt, Chris Driessen en Michel Driessen.